Blog

8

maj

Nowość – doniczki biodegradowalne!

W odpowiedzi na nowe trendy rynkowe i wymagania klientów ostatecznych, PUH VENTA Sp. z o.o. wraz z firmą Desch-Plantpak wprowadza na rynek polski serii doniczek biodegradowalnych D-Grade przeznaczonych do kompostowania przemysłowego. Jest to idealne rozwiązanie dla producentów ziół oraz roślin ozdobnych podkreślających swoje pro-ekologiczne nastawienie.

Materiał z którego wykonane są doniczki tej serii nadaje się do normalnej uprawy, natomiast doniczka rozkłada się w warunkach kompostowania przemysłowego – co jest idealnym kompromisem między użytecznością a biodegradowalnością. Producent zapewnia o ich 100% użyteczności.

Doniczki te występują w popularnych rozmiarach takich jak okrągłe 9cm/10,5cm/12cm/13cm czy kwadratowe 9x9x10. Istnieje również możliwość zamówienia biodegradowanych tacek uprawowych i transportowych.

Seria D-Grade® jest w 100% biodegradowalna and kompostowalna w 100% w warunkach przemysłowych, zgodnie z normą EN 13432. Wyroby te posiadają certyfikaty OK Compost (O 09-376-D) oraz OK Biobased (B 10-054-A) wydane przez TUV Austria.

Celem uzyskania informacji o cenach i dostępności prosimy o kontakt pod numerem 81/745-24-10 lub e-mailem info@venta.pl.