Doniczki
  • Zapraszamy do kontaktu

Doniczki TEKU

tecu pot2

Wysokiej jakości produkty TEKU® łączą w sobie 60 lat innowacyjnej techniki produkcji tworzyw sztucznych i dziesięciolecia doświadczeń w branży ogrodniczej. Najdrobniejsze szczegóły produktów TEKU® uczynią Państwa pracę łatwiejszą, bardziej racjonalną oraz efektywną, począwszy od niezawodnego przetwórstwa na automatach i maszynach do napełniania doniczek – poprzez wygodne wyjmowanie doniczek z palet i dużą stabilność.

Optymalna konstrukcja dna, zapewnia szybkie nawadnianie i odprowadzanie wody. Najwyższej jakości doniczki i paletki TEKU są wyrobem uznanym na całym świecie, zarówno wśród producentów jak i centrów ogrodniczych. Szeroki asortyment oraz perfekcyjne wykonanie umożliwia odpowiedni dobór doniczek i doskonałą kondycję uprawianych roślin.

Doniczki Desch

Holenderskie przedsiębiorstwo Desch-Plantpak jest dynamicznie rozwijającym się producentem termoformowalnych doniczek, kontenerów, paletek transportowych, wysiewnych, marketingowych i uprawnych przeznaczonych do profesjonalnej produkcji ogrodniczej. Dzięki bliskiej współpracy z ogrodnikami Desch-Plantpak tworzy innowacyjne, lecz równocześnie proste, zorientowane na klienta rozwiązania, które ułatwiają produkcję i jej automatyzację.

Desch-Plantpak, oprócz dużego wyboru doniczek i kontenerów, ma niezwykle szeroki asortyment paletek i wielodonic, w tym przeznaczonych dla szkółkarstwa. Uzupełnieniem oferty Desch-Plantpak są doniczki EPLA, produkowane metodą wtryskową. Charakteryzują się one ciekawymi wzorami i bardzo szeroką paletą atrakcyjnych barw. Jakkolwiek są one zazwyczaj nieznacznie droższe od typowych doniczek produkcyjnych, mogą być bardzo atrakcyjnym wyborem dla producentów, którzy chcą wyróżniać się na tle konkurencji lub produkują drogie rośliny wymagające nadzwyczajnej oprawy.

Celem uzyskania informacji dotyczących cen, dostępności oraz warunków sprzedaży prosimy o kontakt pod numerem